Крісло коропове Carp Zoom Full Comfort Boilie Armchair

- Немає в наявності
- Код: 000103
4 200 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Крісло коропове Carp Zoom Full Comfort Boilie Armchair Комфортне крісло екстра розміру для бойловой і фідерної риболовлі, яке підійде для рибалок великої статури і з великою вагою. Спинка крісла регулюється за допомогою нової системи швидкого замикання Easy Clip, що дозволяє відрегулювати спинку під будь-яким кутом, для більш комфортного відпочинку і рибалкі.Регуліруемие по висоті ніжки дозволяють виставити крісло на будь-яких нерівностях або зробити його вище. На ніжках є пластикові подпяти, для запобігання прорваліванія в м'який грунт, або пісок. Ця модель має алюмінієві зручні підлокітники.
Дуже зручне крісло для відпочинку і комфортного риболовлі. Сидіння, спинка та підголівник м'які. Спинка регулюється за допомогою системи Easy Clip. Для зручного перевезення складається. Розраховано для рибалок з великою вагою (более150кг). Рекомендується тим, хто готовий отримувати від риболовлі подвійна насолода.
Глибина: 64 см
Ширина 60 см
Висота: 38 см
Висота спинки: 107 см
Вага: 7.2 к
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Глибина стільця | 640 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Вага | 7.2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 600 |
- Ціна: 4 200 ₴


