Двосоставна рибка карпава сумка для котушок і снастей VA P-32

Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 000260
1 180 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двосоставна рибка карпова сумка для котушок і снастей VA P-32, зелена
Багатофункціональна сумка VA P-32 дозволить укомплектувати всі види снастей.
Виповнена з водонепроникного поліестеру 600D, складається з двох частин і трьох секцій.
1-а секція призначена для зберігання і транспортування маленьких аксесуарів і інструментів. Другий секція з мобільними перегородками - для шести котушок і запасних шпуль. 3-я секція для коробок і аксесуарів, від'єднується і може використовуватися як окрема сумка.
Характерики:
- Матеріали: поліестер 600D, підкладка поліестер 75D;
- Розміри: 39 х 39 х 24 см;
- Складається з двох частин і трьох секцій;
- Колір: зелений;
- Виробник: «VA» Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VAR |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 39 см |
- Ціна: 1 180 ₴






