Чохол короповий Magelan XY-010 для дво составних вудилищ під котушки 2.10м.на 4+4вуд

- Під замовлення
- Код: 000411
Відправка з 04 квітня 20262 100 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
!!! ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ З ДЛИННОЮ РУКОЯДКОЮ + - 60см.!!!
Чохол Magellan для зберігання і транспортування 4х коропових вудлищ із котушками. Чохол виготовлений із міцної, довговічної, вологостійкої тканини-ОКСФОРД Д-600 ПВХ. Підкладка Д-75. Особливість цієї моделі є можливість безпечного зберігання і транспортування вудлищ із котушками. Для дбайливого зберігання всередині чохла передбачені м'які перегородки та ніші для котушок, які виготовлені з міцної пропиленої підкладки, що повністю захистить ваші снасті від пошкоджень. Також є 2 зовнішні кишені на блискавці, які здатні помістити парасольку, підсак, ручку підсадка, стійки під вудлища, а також інші аксесуари. Кріплення на липучках надійно фіксують вудлище всередині. Для транспортування слугують ручка та плечовий ремінь.
- Блискавка використовується — 10 мм
- Посилений бігунок — 10 мм
- Ущільнювач — 8 мм
- Розмір: 210*35*21 см
- Цвет:-Зеленый
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magellan |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Кількість відділень | 2 |
| Місткість | 8 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Кишеня для зберігання стійок, Водонепроникний, Зовнішнє кріплення для вудки або підсачка, 1 наплічний ремінь |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 21 см |
- Ціна: 2 100 ₴







