Поводочниця на магніті Rig Box SF24051 38х8.5х2см.

- Нет в наличии
- Код: 000804
150 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поводочниця Stenson - це жорстка і зручна коробка для повідків. Поводочниця
, виготовлена із стійкого до впливів зовнішнього середовища металу, призначений для зберігання і транспортування повідків. Підійде любителям поплавковою, фідерної, а також коропової лову. Надтонка конструкція дозволяє розміщувати її в зовнішніх кишенях рибацьких сумок. Недорога і якісна поводочниця Stenson дозволить зберігати Ваші повідці в повному порядку, відверне їх від сплутаності і збереже Ваш дорогоцінний час на риболовлі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Коробка |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Stenson |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 38 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Высота | 2 см |
- Цена: 150 ₴







