Ваги кантер WH-A08 до 50кг

- Готово к отправке
- Код: 000839
200 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ваги електронні, кантер WH-A08 з максимальною межею зважування до 50 кг і кроком ділення 5 грам. Прекрасно підійде для покупок і перевірок точної ваги в магазинах, зважування багажу в аеропортах, зважування в домашніх умовах різного роду овочів і фруктів. Екран має синю підсвітку і полегшує роботу в затемнених приміщеннях. Живлення здійснюється від двох батарей типу ААА, які входять в комплект поставки. Є режим включення і відключення фіксації ваги, автоматичне відключення при тривалому бездіяльності. Присутня можливість перемикання одиниць вимірювання, а також вхід в режим очікування. Маса кантера приблизно 140 грам (з елементами живлення).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Съемная тара | Нет |
| Тип элементов питания | 2 AAA |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип кантера | Электронный |
| Предел взвешивания | 50 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Единицы измерения | Килограммы, Фунты, Унции |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Вес | 0.13 кг |
- Цена: 200 ₴



