Садок прямокутний зі стійкою Flagman Keepnet 35x45см nylon mesh 300см

- Готово к отправке
- Код: 000871
675 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садок, що є оптимальним поєднанням переваг спортивного екіпірування з легкістю і компактністю. Прямокутний перетин перешкоджає зносу течією. На дні передбачена жорстка петля для закріплення додаткового вантажу. Нейлонова сітка швидко сохне і відрізняється довговічністю, кільця, виконані з пластику, пружні і чудово витримують різні навантаження. Садок має різьбове кріплення з можливістю регулювання кута нахилу. Стандартне різьблення дозволяє кріпити його до різних стійок і тримачів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Флагман |
| Тип | Садок |
| Количество секций | 6 |
| Форма головы | Квадратная |
| Диаметр | 45 см |
| Размер ячейки | 5 мм |
| Длина в разложенном виде | 3 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 675 ₴





