Підставка фідерна гребінка для вудилищ 9 секцій.

- Готово к отправке
- Код: 000887
110 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фідерна гребінка має стандартну різьбу і призначена для установки на підставку, трипод або фідерарм. М'які вставки оберігають бланк фідера від пошкодження і зісковзування під час активного лову. Відмінний вибір, як для початківця, так і досвідченого фідериста.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фидерная гребенка |
| Количество удилищ | 9 |
| Максимальная высота | 6 см |
| Максимальная длина | 47 см |
| Состояние | Новое |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 48 см |
| Ширина в упаковке | 6 см |
| Высота в упаковке | 2 см |
- Цена: 110 ₴





