Фідерна гребінка для вудилищ 9 секцій.з підставкою

- Готово до відправки
- Код: 000888
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фідерна гребінка З ТЕЛЕСКОПІЧНОЮ ПІДСТАВКОЮ. має стандартну різьбу і призначена для установки на підставку, трипод або фідерарм. М'які вставки оберігають бланк фідера від пошкодження і зісковзування під час активного лову. Відмінний вибір, як для початківця, так і досвідченого фідериста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фідерна гребінка |
| Кількість вудлищ | 9 |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Ширина | 47 см |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 50 см |
| Ширина в упаковке | 6 см |
| Висота в упаковці | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота | 150 |
- Ціна: 170 ₴

