Стул складной без спинки М(36х34х28)

- Нет в наличии
- Код: 000923
290 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вага – 1.2кг.
Каркас стільця - сталева труба;
Складаний стілець це відмінний варіант для рибної ловлі.
У складеному вигляді стілець займає мінімум місця, володіє малою вагою і не доставляє незручностей при транспортуванні, а в розкладеному вигляді відрізняється стійкістю і зручністю.
Стілець обтягнутий міцною, щільною, непромокаючою камуфляжною тканиною.
Розміри складеного (ВхДхШ): 360x340x280 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип туристической мебели | Стул без спинки |
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Материал сиденья | Ткань |
| Ширина стула | 340 мм |
| Глубина стула | 360 мм |
| Высота сиденья стула | 280 мм |
| Вес | 0.8 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Камуфляж |
- Цена: 290 ₴

