Подсак лодочный ракетка 39х60см.прорезиненая сетка

- Нет в наличии
- Код: 001080
330 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Даний підсак призначений в першу чергу для рибалок, що ловлять нахлистом і спінінгом в забрід, а також для ловлі з човна. Підсак із прогумованою сіткою та невеликими осередками, 6х8мм.не завдає травм рибі, відмінно миється і не вбирає запах Підсак глибиною 45 см дозволяє зручно брати рибу. Рама виконана із досить міцого сплаву розміром 39х60см, рукоять з нековзним рефленим покриттям.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Magellan |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Подсачек |
| Форма головы | Овальная |
| Диаметр | 39 см |
| Размер ячейки | 6 мм |
| Длина в разложенном виде | 60 см |
| Длина в сложенном виде | 60 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 330 ₴





