Подсак лодочный квадратный алюминий мягкая сетка 43х48/110см.

- Нет в наличии
- Код: 001104
300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Даний підсак призначений в першу чергу для рибалок, що ловлять нахлистом і спінінгом в забрід, а також для ловлі з човна. Підсак із мягкою сіткою та невеликими осередками, 6х8мм.не завдає травм рибі, відмінно миється Підсак глибиною 45 см дозволяє зручно брати рибу. Рама та ручка підсака виготовлена із алюмінієвого сплаву від того він є досить легким та міцним, розміром 43x48/110см, рукоять з нековзним рефленим покриттям.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Magellan |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Подсачек |
| Форма головы | Квадратная |
| Размер ячейки | 6 мм |
| Длина в разложенном виде | 110 см |
| Длина в сложенном виде | 67 см |
| Особенности | Разборная конструкция |
| Состояние | Новое |
- Цена: 300 ₴






