Підсак складаний RUMPOL 40х180см.квадратна телескопічна ручка.(220023)

- Немає в наявності
- Код: 001238
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсака складана RUMPOL 40 х 180 см. — це невеликий компактний, але водночас надійний інструмент, з чорною нейлоновою сіткою, дрібною їдкою, яка забезпечить комфорт і ефективність вашої риболовлі.
Пристрій виготовлений із якісного алюмінію й обладнаний телескопічною ручкою з квадроптним перерізом і клямкою, що гарантує надійність і безпеку під час експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 3 |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 40 см |
| Розмір комірки | 6 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Особливості | Складна конструкція, Регульована довжина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 240 ₴




