Підсак алюмінієвий 60х60 з телескопічною ручкою 280см

- Нет в наличии
- Код: 001243
660 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підсак має телескопічну конструкцію, його довжину можна регулювати за допомогою телескопічної ручки від 150см до 280см.
Ручка підсаки виготовлена з алюмінію й складається з двох частин (з 3 колін). Голова підсаки прямокутної форми розміром 60 х 60 см. Голова нерозбірна, зроблена з алюмінієвої трубки діаметром d = 12 мм. Голова підсаки обтягнута мілкою сіткою з пейлонової нитки, комірки розміром 6х8 мм.
Загальні характеристики
- Макс. довжина: 280 см
- Кількість колін: 3
- У зборі: 90 см
- Розмір голови: 60x60 см
- Матеріал сітки: кордова нитка
- Комірки: 6х8мм.
- Телескопічна алюмінієва ручка
- Алюмінієві дуги: діаметром d = 12 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Подсачек |
| Количество секций | 3 |
| Форма головы | Квадратная |
| Диаметр | 60 см |
| Длина в разложенном виде | 280 см |
| Длина в сложенном виде | 90 см |
| Особенности | Регулируемая длина |
| Состояние | Новое |
- Цена: 660 ₴


