Підсак алюмінієвий з телескопічною ручкою 60x60x280см.RUMPOL 220016

- Немає в наявності
- Код: 001289
670 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсак має телескопічну конструкцію, його довжину можна регулювати за допомогою телескопічної ручки від 160см до 280см.
Ручка підсаки виготовлена з багатогранної алюмінієвої труби й складається з двох частин (з 3х колін). Голова підсаки прямокутної форми розміром 60 х 60см. Голова нерозбірна, зроблена з алюмінієвої трубки діаметром d = 12 мм. Голова підсаки обтягнута сіткою з кордової нитки, комірки розміром 35 мм.
Загальні характеристики
- Макс. довжина: 280см
- Кількість колін: 3
- У зборі: 105 см
- Розмір голови: 60x60см
- Матеріал сітки: кордова нитка
- Комірки: 35 мм
- Телескопічна алюмінієва ручка
- Алюмінієві дуги: діаметром d = 12 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rumpol |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 3 |
| Форма голови | Квадратна |
| Діаметр | 60 см |
| Розмір комірки | 35 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 280 см |
| Довжина у складеному вигляді | 105 см |
| Особливості | Регульована довжина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 670 ₴


