Підсак алюмінієвий з телескопічною ручкою 60x60x280см.RUMPOL 220011

- Нет в наличии
- Код: 001290
600 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підсак має телескопічну конструкцію, його довжину можна регулювати за допомогою телескопічної ручки від 160см до 280см.
Ручка підсаки виготовлена з багатогранної алюмінієвої труби й складається з двох частин (з 3х колін). Голова підсаки прямокутної форми розміром 60 х 60см. Голова нерозбірна, зроблена з алюмінієвої трубки діаметром d = 12 мм. Голова підсаки обтягнута чорою капроновою сіткою, комірки розміром 6х8мм.
Загальні характеристики
- Макс. довжина: 280см
- Кількість колін: 3
- У зборі: 105 см
- Розмір голови: 60x60см
- Матеріал сітки: капронова сітка
- Комірки: 6-8мм
- Телескопічна алюмінієва ручка
- Алюмінієві дуги: діаметром d = 12 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rumpol |
| Тип | Подсачек |
| Количество секций | 3 |
| Форма головы | Квадратная |
| Диаметр | 60 см |
| Размер ячейки | 8 мм |
| Длина в разложенном виде | 280 см |
| Длина в сложенном виде | 105 см |
| Особенности | Регулируемая длина |
| Состояние | Новое |
- Цена: 600 ₴


