Підсак квадратий телескопічна ручка на защібках 65x65x240см.

- Нет в наличии
- Код: 001310
700 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підсак має телескопічну конструкцію, його довжину можна регулювати за допомогою телескопічної ручки від 150см до 240см.
Ручка підсаки виготовлена з багатогранної алюмінієвої труби й складається з двох частин (з 2х колін). Голова підсаки прямокутної форми розміром 65 х 65см. Голова нерозбірна, зроблена з алюмінієвої трубки діаметром d = 10x12 мм. Голова підсаки обтягнута чорою нейлоновою сіткою комірки розміром 6x8мм.
Загальні характеристики
- Макс. довжина: 240см
- Кількість колін: 2
- У зборі: 90 см
- Розмір голови: 65x65см
- Матеріал сітки: нейлонова сітка
- Комірки: мм 6x8мм
- Телескопічна алюмінієва ручка на защепках
- Алюмінієві дуги: діаметром d = 10x12 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rumpol |
| Тип | Подсачек |
| Количество секций | 2 |
| Форма головы | Квадратная |
| Диаметр | 65 см |
| Размер ячейки | 8 мм |
| Длина в разложенном виде | 240 см |
| Длина в сложенном виде | 90 см |
| Особенности | Регулируемая длина |
| Состояние | Новое |
- Цена: 700 ₴






