Чехол-тубус Select Semi Hard Rod Case 115Х10cm SL-SHR C-115

- Немає в наявності
- Код: 001314
470 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Чехол Select Semi Hard Rod Case — необхідний аксесуар для кожного рибалки, який турбується про збереження своїх вудлищ. З його допомогою можна зручно переносити свої снасті, які будуть захищені від різних ударів і натискань. Чохол має напівжорстку конструкцію з пластиковою вставкою, обтягнутою міцною синтетичною тканиною. Блискавка на всю довжину полегшує укладання вудлищ усередину. У нижній частині передбачений захисний ковпачок, який ще краще захищає снасті, запобігає зношуванню тканини та дає змогу без проблем ставити чохол на будь-який ґрунт. На лицьовій стороні є якісна вишивка у формі логотипу бренда. Переносити чохол можна за ручку або на плечі, за допомогою широкого регульованого ременя.
Чехол Select Semi Hard Rod Case випускається в декількох довжинах, даючи змогу рибалці підібрати необхідний розмір, залежно від використовуваного вудлища.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Select |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Кількість відділень | 1 |
| Внутрішній діаметр | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 9 см |
| Глибина | 11 см |
| Діаметр | 11 мм |
- Ціна: 470 ₴









