Волосінь Zeox Element Carp 1000 м Moss Green 0.285 мм 9.5кг

- Готово до відправки
- Код: 001331
355 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нейлонова волосінь для лову дрібних і великих коропів! Має підвищену розтяжність, завдяки якій гасить ривки риби та краще утримує її на гачку. Також підвищена еластичність дає змогу волосіні залишатися стабільно міцною на вузлах навіть у разі критичних навантажень під час виведення трофею.
Доступна в трьох розмотках 150, 300 і 1000 метрів — кожен рибалка вибере необхідну кількість волосіні для своїх умов і снастей.
Випускається в трьох колірних рішеннях. Multi color і Moss Green чудово маскують волосінь на дні водойми під час ловлі обережної риби. А яскравий Fluo Green буде дуже доречним під час нічної ловлі, адже дає змогу чудово контролювати рибу під час виведення вночі.
Характеристики
| Бренд | Zeox |
|---|---|
| Діаметр | 0.285 мм |
| Довжина: | 1000 м |
| Розривне навантаження | 9.5 кг |
| Колір | темно-зелений |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Тип | Волосінь |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр | 0.285 мм |
| Розривне навантаження | 9.5 кг |
| Колір | Зелений |
| Характеристика ліски | |
| Тип волосіні | Монофільна |
| Довжина волосіні | 1000 м |
- Ціна: 355 ₴


