Род Под RUMPOL на 5 удилищ (280537)

- Нет в наличии
- Код: 001342
2 150 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Род-Под для вудилищ RUMPOL є важливим аксесуаром для комфортної та ефективної риболовлі. Род-Под RUMPOL на 5 удилищ виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечує стійкість та довговічність. Він складається з 4х ніг, які можна регулювати по висоті та куті нахилу, головної частини, яка складається з подвєної станини яку можна регулювати по довжині, для правильного та зручного розташування вудилищ. Буз-бари з металевими різьбами позволяють надійно закріпити як тримачі вудилищ так і електронні сигналізатори клювання та свінгери. Завдяки можливості встановлення ніг під різними кутами розширюється можливість регулювання нахилу всього род-пода.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rumpol |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Род под |
| Количество удилищ | 5 |
| Минимальная высота | 40 см |
| Максимальная высота | 75 см |
| Минимальная длина | 70 см |
| Максимальная длина | 120 см |
| Ширина | 70 см |
| Вес | 2 кг |
| Особенности | Чехол, Возможна установка электронного сигнализатора, Удилище ставиться горизонтально, Телескопические ножки |
| Состояние | Новое |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 70 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Высота в упаковке | 10 см |
- Цена: 2 150 ₴







