Сумка для закормочного карпового кораблика ( Камуфляж )

- Нет в наличии
- Код: 001770
450 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-чохол для прикормочного кораблика типу Flytec та інших Китайських корабликів виготовлена з водонепроникного матеріалу із застібкою змійка посередині з двома повзунками для зручності відкривання з різних боків. Дві ручки забезпечать вам зручне перенесення кораблика до місця використання. Сумка дуже зручна для зберігання як самого кораблика, так і пульта керування, а також транспортування з місця на місце.
Габаритні розміри сумки 58х30х20
Колір Камуфляж
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 58 см |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 20 см |
- Цена: 450 ₴



