Підсак квадратний 70х250см. прогумована сітка( складна голова)

- Готово к отправке
- Код: 001877
900 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Даний Підсак — це надійний і компактний інструмент, який стане ідеальним вибором для лову великої риби. Телескопічна ручка та міцна конструкція з алюмінію із прорезиненою сіткою забезпечують універсальність і зручність використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Подсачек |
| Количество секций | 2 |
| Форма головы | Квадратная |
| Диаметр | 70 см |
| Длина в разложенном виде | 250 см |
| Длина в сложенном виде | 100 см |
| Особенности | Складная конструкция, Регулируемая длина |
| Состояние | Новое |
- Цена: 900 ₴






