Підсак квадратний 70х230см.сітка Подвійний корд. ручка телескоп на застібці

- Готово к отправке
- Код: 001878
750 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкий і міцний підсаку, який ідеально підійде для ловлі в любих умовах і різних видів риб. Ручка телескопвиконана з алюмінію, оснащена зручним пластиковим утримувачем. Обід голови підсаку алюмінієвий, сітка виконана з ПОДВІЙНОЇ кордової нитки, Розмір підсака і досить міцна сітка дозволить взяти дуже велику рибу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Подсачек |
| Количество секций | 2 |
| Форма головы | Квадратная |
| Диаметр | 70 см |
| Размер ячейки | 25 мм |
| Длина в разложенном виде | 230 см |
| Длина в сложенном виде | 90 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 750 ₴








