Садок прямокутний зі стійкою Flagman Keepnet 35x45см 2.5м.

- Готово к отправке
- Код: 001905
540 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Flagman Keepnet 45х35 2,5 м – якісний садок для риболовлі, який вирізняється надійністю та невеликою вагою. Обручі каркаса Flagman Keepnet виготовлено з пружного пластику. Легкі та зручні під час транспортування, вони розташовані під дрібновічковою сіткою. Завдяки прямокутному перетину садок не перекочується по дну під дією бічної течії. На днищі садка встановлено петлю для кріплення додаткового груза. На передостанньому обручі передбачено ручки для зручного виймання садка з рибою з водойми. Садок Flagman Keepnet оснащено поворотним кріпленням зі стандартним гвинтом, що дає змогу встановити виріб на стійці під будь-яким зручним кутом.
Характеристики Flagman Keepnet 45х35:
- Якісний рибальський садок з пластиковими обручами
- Сітка швидко сохне, не вбирає запахів
- Завдяки прямокутній конструкції не перекочується по дну
- Петля для кріплення додаткового груза
- Ручки для зручного виймання садка з рибою з води
- Компактно складається
- Розміри: 45x35x250 см
- Розмір вічка:3х2 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Флагман |
| Тип | Садок |
| Количество секций | 5 |
| Форма головы | Квадратная |
| Диаметр | 45 см |
| Размер ячейки | 3 мм |
| Длина в разложенном виде | 250 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 540 ₴






