Набір сигналізаторів клювання World4Carp NEONIC 4+1.

- Немає в наявності
- Код: 000076
4 880 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий набір індикаторів клювання Neonic неабияк виділяється з усієї лінійки електронних сигналізаторів від компанії World4Carp. Зміни торкнулися дизайну, візуальної та звукової сигналізації клювань, а також функціональності Корпус сигналізаторів і приймача виготовлений із високоміцного матеріалу ABS — ударостійкого матеріалу, що належить до інженерних пластиків. ABS пластик має вищу стійкість до ударних навантажень, порівнюючи з пластиком загального призначення, ударостійким полістиролом та іншими різновидами полімерних матеріалів. Перевершує їх за механічною міцністю та жорсткості. Зносостійкість. Витримує короткочасне нагрівання до 90-100 °C. Максимальна температура тривалої експлуатації: 75-80 °C. Цей матеріал стійкий до лугів, мастил, вуглеводнів, жиру, бензину. У практичному використанні це означає довговічність виробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 150 м |
| Тип сигналізації | Вібрація, Акустична, Оптична |
| Стан | Новий |
| Особливості | Протиударний корпус, Кейс для транспортування, Живлення 9V, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Сигналізація різним тоном, в залежності від напрямку руху ліски, Двадцяти секундна пам'ять на останню поклевку |
| Розмір кейса | |
| Висота | 6.5 см |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 34 см |
- Ціна: 4 880 ₴





