Карповая коробка World4Carp TACKLE BOX

- Немає в наявності
- Код: 000084
580 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
АРПОВАЯ КОРОБКА WORLD4CARP TACKLE BOX
Містка рибальська коробка c 6-ю коробочками для повідків і дрібних предметів і поводочніцей в комплекті. Вона добре пристосована для зберігання і транспортування коропових аксесуарів і різної рибальської дрібниці. Виготовлена з високоякісного міцного матеріалу, з прозорою кришкою, зі зручною і надійною застібкою. Коробка має компактні розміри.
8 коробочок поставляються в комплекті, виготовлені з різною кількістю осередків, і призначені для зберігання великих і дрібних предметів. Всі ці коробочки дозволяють раціонально використовувати місце в загальній коробці.
1 коробка основна 36,5 х 30 х 6 см
1 поводочніца 34,5 х 9 х 2,5 см
1 коробка з 1-й секцією
1 коробка з 2-я секціями
1 коробка з 3-тя секціями
1 коробка з 4-я секціями
1 коробка з 6-ю секціями
1 коробка з 8-ю секціями
Колір зелений
Матеріал: ударостійкий плас
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 36.5 мм |
| Висота | 6 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
- Ціна: 580 ₴



