Крісло коропове "Magellan TFC-052"

- Під замовлення
- Код: 000105
Відправка з 02 квітня 20262 400 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливо відноситься можливість регулювання висоти кожної ніжки, дозволяючи встановлювати крісло на всілякі нерівні поверхні на яких воно буде стояти не тільки рівно, але і стійко, завдяки широким телескопічним ніжок, і регулювання спинки що дозволить відрегулювати крісло під себе. Розширена основа ніжок додає стійкості і не дає просідати під вагою в м'який грунт або пісок.
Конструкція металева з додаванням пластикових з'єднувачів і виконана з сталевих труб діаметром 22 мм. Поєднання міцного металевого каркаса з надійною тканиною Оксфорд 600 ден, можуть гарантовано витримувати навантаження до 130 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magellan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 530 мм |
| Висота сидіння стільця | 35 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 85 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 2 400 ₴



