Коропова приставка під ноги для крісла Ranger

- Немає в наявності
- Код: 000106
960 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Доповнення для коропових крісел. Завдяки цій приставці, ви легко зможете перетворити крісло на розкладачку та повноцінно насолодитися комфортним відпочинком. Не потрібно возити розкладачку окремо, просто беріть із собою універсальну приставку.
Коропова приставка під ноги для крісла Ranger ідеально підходить для модельного ряду: SL-102, RCarp Lux SL-103, SL-104, Wide Carp SL-105 і істотно доповнить їх.
Завдяки висувним ніжкам, крісло можна відрегулювати на потрібну висоту та під будь-яким кутом, щоб на будь-якій нерівній поверхні розташовувалося рівно. Ніжки стійкі та не занурюються в ґрунт. Сталева конструкція потужна та розрахована на велику вагу.
Компактно складається для зберігання і транспортування, можна вкласти разом із кріслом і заощаджувати місце.
П'яти на ніжках збільшеної площі — 9 см, велика площа не дає змогу занурюватися в землю або пісок.
Приставка під ноги знизу посилена тканинною вставкою, з'єднаною товстим гумовим шнуром, яким за потреби можна регулювати натяг і це так само захистить від провисання тканини згодом
Додатково пропонуємо пристосування для кріплення до крісла Wide Carp SL-105 (75грн.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Регульовані опори | Так |
| Вага | 2.5 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 960 ₴










