Повідниця Carp Zoom Rig Box

- Готово до відправки
- Код: 000126
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця повідниця уможливлює безпечне транспортування без пошкоджень заздалегідь приготованих повідців (передніх). Знайдемо в ній й окремі відсіки, що закриваються, у які можемо скласти, крім усього іншого, улюблені гачки. Велика перевага — виготовлена з особливо міцної пластмаси — не гнеться, зносостійка. Розмір 32x8x2 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Контейнер |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 2 см |
- Ціна: 190 ₴



