ARGO A-190 new

- Немає в наявності
- Код: 000129
3 849 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний човен ARGO A-190 найлегша, малогабаритна, маневрова модель з усього модельного ряду ПВХ-каналів ARGO. Комфортабельна у використанні однією людиною. Кількість під час експлуатації — закриті, спокійні водойми. Компактність розмірів, мінімальна вага, дає змогу переносити човен у руках або за плечима. Займає мінімум місця під час транспортування та зберігання. Виготовлена з високоякісних матеріалів. Купуючи цю модель, ви отримуєте повноцінний човен за доступною ціною. Не підлягає реєстрації в Реєстрації судноходства України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 100 см |
| Діаметр балона | 28 см |
| Вантажопідйомність | 160 кг |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Вага | 10 кг |
| Загальна вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Ширина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
- Ціна: 3 849 ₴




