ARGO A-220 new

- Немає в наявності
- Код: 000130
4 390 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одномісний гребний ПВХ-кабель ARGO A-220 набагато більший за розмірами та вантажністю, ніж найменший човен модельного ряду ARGO А-190. Різниця у вазі становить лише 2 кг! Цей човен простий в експлуатації, складанні, транспортуванні. Габарити цієї моделі дають змогу взяти із собою на риболовлю, полювання, водну прогулянку більшу кількість потрібних речей. Човен ARGO A220 виготовлений із сучасних високоякісних матеріалів. Купуючи човен виробництва компанії ARGO — ви зможете почуватися комфортно, впевнено, безпечно та в ногу з часом. Не підлягає реєстрації в Реєстрації судноходства України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 115 см |
| Діаметр балона | 30 см |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Вага | 13 кг |
| Загальна вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Ширина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
- Ціна: 4 390 ₴




