ARGO A-220C new

- Немає в наявності
- Код: 000131
4 590 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одномісний гребний ПВХ-кабель ARGO A-220C, крім своїх габаритних і вагових переваг, обладнана двома днищовими сланами, які входять до комплекту постачання. Днищеві слані мають протиковзне покриття, стійкі до вологи, бензину, оливи. а найголовніше, перебуваючи на воді, дають можливість- впевнено стати в човні. ARGO A-220C має найбільшу вантажність серед усього модельного ряду одномісних гребних човнів, тм ARGO. Вирушаючи в подорож із човником ARGO — Ви почуватиметеся впевнено та безпечно. Не підлягає реєстрації в Реєстрації судноходства України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 115 см |
| Діаметр балона | 30 см |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Вага | 15 кг |
| Загальна вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Ширина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
- Ціна: 4 590 ₴




