ARGO A-240 new

- Немає в наявності
- Код: 000132
4 819 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний гребінний ПВХ-кабель ARGO A-240 у складеному вигляді займає мало місця, вільно поміщається в багажнику автомобіля. Підготовка її до виходу на воду замет зовсім небагато часу. Ця модель має невелику осад, завдяки чому її можна використовувати на мілководді. Надувний човен ARGO A-240 надійний, легкий, маневрений, завдяки цим якостям популярний серед прихильників риболовлі та полювання.
Надувний човен ARGO A-240 рекомендований для риболовлі на невеликих водоймах, зручний у перенесенні, вага комплекту становить -15 кг. Габарити паковальної сумки 90х45х30. Діаметр балона — 32 см, вантажністю 200 кг, виготовлена з двома герметичними відсіками, що гарантує безпеку на воді.
Не підлягає реєстрації в Реєстрації судноходства України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 120 см |
| Діаметр балона | 32 см |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 15 кг |
| Загальна вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 90 см |
| Ширина у складеному вигляді | 45 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
- Ціна: 4 819 ₴




