ARGO A-240C new

- Немає в наявності
- Код: 000133
5 150 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Надувний двомісний гребний ПВХ-кабель ARGO A-240С — крім своїх габаритних і вагових переваг обладнана трьома днищовими сланами (режимним настилом), що дає змогу їй бути комфортнішою та зручнішою в експлуатації. Днищеві слані, що йдуть у комплекті, надають додаткову жорсткість човні, мають протиковзне покриття, стійкі до вологи, бензину, оливи, а найголовніше, перебуваючи на воді дають можливість — впевнено стати в човні.
Днищеві слані монтуються в передбачені для цього пази на внутрішній стороні днища.
Завдяки маневровості, технічним параметрам, комплектації, цій моделі вона широко має попит серед рибалок, мисливців і шанувальників водного туризму.
На цю модель можна встановити тент.
Не підлягає реєстрації в Реєстрації судноходства України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 120 см |
| Діаметр балона | 32 см |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 19 кг |
| Загальна вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 90 см |
| Ширина у складеному вигляді | 45 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
- Ціна: 5 150 ₴




