ARGO A-260 new

- Немає в наявності
- Код: 000134
5 519 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Технічні та експлуатаційні характеристики двомісний гребний надувний човен ARGO A-260 здатні задовольнити бажання найвимогливіших клієнтів. Ця модель зручна, практична та комфортна за всіма параметрами. Вага заводського (повного) комплекту човна ARGO A-260, який містить сам човен, 3 днищеві слані, 2 сидіння, насос, весла, ремкомплект, пачку становить усього-20 кг. Габарити човна в складеному вигляді (розмір паковальної сумки): 100х45х35 см.
ARGO A-260 обладнана двома стаціонарними жорсткими сидіннями, за бажання човен можна укомплектувати м'якими сидіннями, сумкою під сидіння, а також тентом.
Процес складання та підготовки спуску цієї моделі на воду займає мінімум часу та зусиль. Це дуже надійний, легкий і маневрений надувний човен, який має популярність серед рибалок, мисливців, а також прихильників природи та відпочинку на воді.
Надувний гребний човен ARGO A-260 підлягає реєстрації в Реєстрації судноходства України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 230 кг |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 20 кг |
| Загальна вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 45 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
- Ціна: 5 519 ₴




