ARGO A-260T new

- Немає в наявності
- Код: 000135
6 214 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
ARGO А260Т — надійна, легка, маневрена, проста в експлуатації. Надувний човен ARGO A260T у складеному вигляді займає мінімум місця і з легкістю поміститься в багажнику автомобіля. Загальна вага комплекту становить 22 кг. Для підготовки та спуску її на воду не знадобиться багато часу. Надувний човен ARGO A260T розрахований на двох пасажирів, виготовлений із човнового ПВХ щільністю: балони 850 г/м2, днище 950 г/м2.
Діаметр борту становить 34 см, вантажність 230 кг, обладнана двома герметичними відсіками з окремими клапанами наповнення повітрям для безпеки на воді у разі пошкодження одного з відсіків. Відмітною особливістю цієї моделі є наявність у комплектації знімного навісного транця, встановленої додаткової днищової слані на кормі, а також установленням заднього зсувного сидіння, що робить зручним доступ до двигуна, акумулятора та додатковому обладнанню. Допустима потужність ПЛМ, кВт/л.с. 1,83 (2,5).
У стандартну комплектацію цієї моделі входить: пакувальна сумка, пара весел 1 стаціонарне сидіння, 1 зсувне сидіння, 3 основних днищкових слані + 1 додатковий, транець навісний, насос ножний «жабка», ремкоплект, сертифікат малого судна, інструкція з експлуатації. Днищеві слані (харчовий настил) виготовлені з високоміцної, водостійкої фанери з покриттям, що робить пересування по човні зручним і безпечним. Надувний гребний човен ARGO A-260T підлягає реєстрації в Реєстрації судноходства України. Гарантия на изделие – 36 месяцев (3 года).
Додаткові параметри:
Цю модель можна доукомплектувати: тентом від сонця, м'якими сидіннями, сумкою під сидіння, слань-книжкою, слань-килимком, страхувальними жилетами.
Є можливість виготовлення човнів різних кольорів, а також із матеріалу підвищеної щільності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 230 кг |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Транець | Навісний |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 22 кг |
| Загальна вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 45 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
- Ціна: 6 214 ₴




