ARGO A-260TБ new

- Немає в наявності
- Код: 000136
6 739 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
А 260ТБ — легка, маневрена, надійна, проста в експлуатації. Загальна вага комплекту становить усього 24 кг. Збирання, спуск на воду займе мінімальну кількість часу. Надувний човен ARGO А260ТБ укладається в сумку, що дуже зручно під час транспортування та зберігання. Паковальні розміри ДхВхШ, см 100х45х35. Ця модель призначена для двох пасажирів. Надувний човен ARGO A260TБ виготовлений із човнового ПВХ, щільність тканини балони/дніщо становить 850/950 г/м2. Діаметр борту становить 34 см, вантажність 230 кг, обладнана двома герметичними відсіками з окремими клапанами наповнення повітрям для безпеки на воді у разі пошкодження одного з відсіків.
Відмітною особливістю цієї моделі є наявність у комплектації привального бруса по зовнішньому периметру балонів, знімного навісного транця, встановленому додатковому днищовому слані на кормі, а також установкою заднього зсувного сидіння, що робить зручним доступ до двигуна, акумулятора та додатковому обладнанню. Привальний брус виконує захисну функцію від вушного ушкодження балонів під час транспортування, швартування, а також виконує функцію бризковідбійника. Допустима потужність ПЛМ, кВт/л.с. 1,83 (2,5).
У стандартну комплектацію цієї моделі входить: пакувальна сумка, пара весел 1 стаціонарне сидіння, 1 зсувне сидіння, 3 основних днищкових слані + 1 додатковий, привальний брус, транець навісний, насос ножний «жабка», ремкоплект, сертифікат малого судна, інструкція з експлуатації. Днищеві слані (речковий настил) виготовлені з високоміцної, водостійкої фанери з покриттям, що робить пересування по човні зручним і безпечним. Модель ARGO А260TБ обладнана рим ручкою, пластиковим буксирувальним кільцем. Надувний гребний човен ARGO A-260ТБ підлягає реєстрації в Реєстрації судноходства України. Гарантия на изделие – 36 месяцев (3 года).
Додаткові параметри:
Цю модель можна доукомплектувати: тентом від сонця, м'якими сидіннями, сумкою під сидіння, слань-килимком, слань-книжкою, страхувальними жилетами;
Є можливість виготовлення човнів різних кольорів, а також із матеріалу підвищеної щільності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 230 кг |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Транець | Навісний |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 24 кг |
| Загальна вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 45 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
- Ціна: 6 739 ₴




