Льодобур Барнаул Тонар ЛР-100Д

- Немає в наявності
- Код: 000147
3 000 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
На цей момент льодобур Барнаул ЛР-100Д виробничого об'єднання Тонар є одним із найпопулярніших бурів на вітчизняному ринку рибальського спорядження. Висока функціональність і безвідмовна робота в поєднанні з доступною ціною дали змогу завоювати повагу великої кількості шанувальників підлідного лову.
Для поліпшення робочих властивостей ручки льодобару мають зміщення щодо загальної осі обертання. Зміщення верхньої становить 13 см, а нижня відхилена на 15 см. Розташування ручок за такою схемою дає змогу збільшити швидкість буріння, не докладаючи додаткових зусиль.
Вся конструкція виготовлена з міцної сталі та має стійке до стирання антикорозійне лакофарбове покриття оригінального кольору.
Ручки виготовлені зі стійкого до низьких температур пластику. Вони надійно закріплені на конструкції та легко обертаються навколо своєї осі.
Модель ЛР — 100Д дає змогу робити лунки діаметром усього 10 см, такий розмір найпопулярніший під час спортивної ловлі дрібної риби.
Короткі характеристики:
Діаметр шнека: 100 мм;
Глибина буріння: 0.90 м;
Вага: 2,4 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тонар |
| Вага | 2.4 кг |
| Діаметр | 100 мм |
| Глибина буріння | 90 см |
| Довжина у складеному вигляді | 85 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 150 см |
| Колір | Синій |
| Тип | Льодобур |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 000 ₴



