Зимовий ящик Aquatech 1870-К з м'якими кишенями

- Немає в наявності
- Код: 000153
800 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Зимовий ящик Aquatech 1870-до з м'якими кишенями виготовлений з міцного поліпропілену, стійкого до впливу масел, багатьох розчинників і силіконів. Ящик для зимової риболовлі має одне велике відділення з закривається віконцем і рамкою для захоплення пакета для риби. Зверху розташований знімний лоток на два відділення. У кришці ящика розташовані дві закриваються коробки, одна з яких знімна і має м'який наповнювач для зберігання блешень та інших дрібних приманок.
Зимовий рибальський ящик 1870-до оснащений м'якими, місткими бічними кишенями, які при необхідності можна зняти. А міцний, протиковзкий ремінь з плечовою накладкою і з можливістю носіння як на плечі, так і на спині, робить його транспортування зручним і легким. На кришці ящика є м'яка, теплоізолююча налагодження. Вертикальна міцність - не менше 130 кг.
Зимовий ящик Aquatech 1870-до з м'якими кишенями виготовлений з міцного поліпропілену, стійкого до впливу масел, багатьох розчинників і силіконів. Ящик для зимової риболовлі має одне велике відділення з закривається віконцем і рамкою для захоплення пакета для риби. Зверху розташований знімний лоток на два відділення. У кришці ящика розташовані дві закриваються коробки, одна з яких знімна і має м'який наповнювач для зберігання блешень та інших дрібних приманок.
Зимовий рибальський ящик 1870-до оснащений м'якими, місткими бічними кишенями, які при необхідності можна зняти. А міцний, протиковзкий ремінь з плечовою накладкою і з можливістю носіння як на плечі, так і на спині, робить його транспортування зручним і легким. На кришці ящика є м'яка, теплоізолююча налагодження. Вертикальна міцність - не менше 130 кг.
Стандартна комплектація::
- м'яка теплоізолююча накладка
- зі знімним лотком для аксесуарів
- зі знімною коробкою 2100 для блешень
- ремінь для перенесення на плечі або спині з протиковзкою накладкою
- з рамкою для захатия пакету для риби в отворі під час лову риби
- з кришкою для закриття отвору на час перенесення
Характеристики
| Виробник | Aquatech |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Матеріал | пластик |
| Особливість | повна комплектація |
| Розмір | 33.5x23.5x39 см |
| Тип | ящик |
| Країна бренду | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Виробник | АКВАТЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Ящик для зимової риболовлі |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, М'яке утеплене сидіння, Відсік для риби, Нековзне дно |
| Відділень для вудок | 2 |
| Кількість контейнерів | 2 |
- Ціна: 800 ₴





