Ящик зимовий F31700

- Немає в наявності
- Код: 000154
750 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкодуємо, але з жовтогарячою кришкою закінчаться.
Ящик зимовий дасть змогу акуратно зберігати рибальське приладдя. У нижньому відділенні можна зберігати вудки, рибу, одяг та інші великі аксесуари для зимового лову. У кришці ящика є кілька відділень для зберігання дрібниць. До комплекту до зимового ящика входить широкий ремінець для зручного транспортування ящика на льоду.
Ящик виготовлений з ударостійкого, морозостійкого пластику. Не пропускає й не вбирає воду. Надійна кришка ящика має комфортне м'яке сидіння.
Максимальне навантаження — 130 кг
Об'єм — 18 л
Розмір ящика: 36х39х18/23
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ящик для зимової риболовлі |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Кількість контейнерів | 4 |
| Відділень для вудок | 1 |
| Особливості | М'яке утеплене сидіння, Відсік для риби, 1 наплічний ремінь, Нековзне дно |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 39 см |
- Ціна: 750 ₴









