Всесезонний намет-автомат для риболовлі Ranger winter-5 weekend

- Немає в наявності
- Код: 000156
630 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Всесезонний намет-автомат Ranger winter-5 weekend популярна серед туристів і шанувальників зимової риболовлі. Комфортний відпочинок у будь-яку погоду забезпечить зручне укриття, продумане до дрібниць. Всесезонна намет-автомат Ranger winter-5 weekend встановлюється за 30 секунд. По периметру намету є петлі для кріплення до льоду, що забезпечує стійкість навіть за сильного вітру. Усередині частина підлоги відстібається для лунок.
Використовувати універсальну модель намет-автомат Ranger winter-5 weekend зручно за всі пори року. Намет укомплектований москітною сіткою для захисту від комах. У наметі можна затишно розміститися в спальному мішку.
Має форму — будиночок з арковим входом (дверь на блискавці) і вікном із москітною сіткою
Комплектація: намет і чохол. Намет для зимової риболовлі україна — зверніться до наших менеджерів для замовлення.
Характеристики:
— каркас: металеві дуги — товщина 1,5 мм;
— тканина: Оксфорд 150 D;
— колір: жовто-білий;
— вологостійкість: 600 мм;
— розмір в розкладеному вигляді: 140х200х200 см (ВхГхШ);
— розмір у складеному вигляді: 60х5х60 см (ВхГхШ);
— вага: 2,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Колір | Жовтий |
| Сезон | Зима |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 600 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 140 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 60 см |
| Висота в упаковці | 5 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
- Ціна: 630 ₴



