Argo A-280 new

- Немає в наявності
- Код: 000157
6 029 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Тримісний гребний надувний човен ARGO A-280 — простора, зручна, маневрена. Вона має чималі габарити, вантажність і чудово підійде для експлуатації на водоймах будь-якого типу. Збирання, спуск на воду займає мінімальну кількість часу.
Надувний човен ARGO A280 комплектується в транспортувальну сумку, що робить зручним процес її транспортування і зберігання. Габарити комплекту в зібраному вигляді, 100х45х35. Вага комплекту всього 21 кг. Надувний човен ARGO A280 виготовлений із човнового ПВХ, щільність тканини балони/дніще становить 850/950 г/м2. Діаметр борту становить 36 см, вантажність 290 кг, обладнана двома герметичними відсіками з окремими клапанами наповнення повітрям для безпеки на воді у разі пошкодження одного з відсіків.
У стандартну комплектацію цієї моделі входить: пакувальна сумка, пара весел 1,6 м, 2 стаціонарні сидіння, 3 основні днищові слані, насос ножний «жабка», ремкоплект, сертифікат малого судна, інструкція з експлуатації. Днищеві слані (харчовий настил) виготовлені з високоміцної, водостійкої фанери з покриттям, що робить пересування по човні зручним і безпечним. Модель ARGO А280 обладнана рим ручкою. Надувний гребний човен ARGO A-280 підлягає реєстрації в Реєстрації судноходства України. Гарантия на изделие – 36 месяцев (3 года).
Додаткові параметри:
Цю модель можна доукомплектувати: тентом від сонця, м'якими сидіннями, сумкою під сидіння, слань-кижкою, слань-кишком, страхувальними жилетами.
Є можливість виготовлення човнів різних кольорів, а також із матеріалу підвищеної щільності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 36 см |
| Вантажопідйомність | 290 кг |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Вага | 21 кг |
| Загальна вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 45 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
- Ціна: 6 029 ₴




