ARGO AM-290K new

- Немає в наявності
- Код: 000165
12 379 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
АМ 290К — біловий двомісний моторний надувний човен, виготовлений зі спеціального надміцного повітропроникного човнового ПВХ, що забезпечує стійкість до впливу ультрафіолету та механічних навантажень, а також витримувальний контакт із бензином, оливами та іншими хімічно активними речовинами. Щільність тканини балони/дніщо становить 950/1100 г/м2.
Надувний каловий човен ARGO АМ 290К розрахований на двох пасажирів. Рекомендована допустима потужність двигуна до цієї моделі становить 10 л.с. ARGO АМ 290К — це міцна, маневрена, надійна, проста в експлуатації модель. Діаметр борту становить 36 см, вантажність 340 кг, Наявність гермовідсеків: 3+1 з окремими клапанами наповнення повітрям для безпеки на воді у разі пошкодження одного з відсіків. Надувний кіль забезпечує U-подібну будову днища, обладнаний окремим повітряним клапаном, доступ до якого забезпечує спеціальний отвір у жорсткому суцільному настилі (жорстким днище).
ARGO АМ 290К, у базовій комплектації обладнана якорним рим-роликом, а також металевим неіржавким кільцем, встановленим на носовому болоні з боку кокпіта, призначеним фіксувати якірний канат і особисті речі. Загальна вага комплекту становить: 24 кг човен з усім обладнанням + 20 кг твердий днище. Паковальні розміри см: човен 100450х35, жорсткий днище 80х70х10. Встановлений із зовнішнього боку, вздовж усього борту привальний брус (шириною 7 см) дає змогу не побоюватися пошкодження у разі необережного швартування, транспортування, і крім того виконує функцію бризковідбійника. Завдяки ретельно продуманим конструкційним якостям процес складання/розбирання, не є складним. Порядок складання жорсткого дна докладно описаний в інструкції з експлуатації судна та не займе багато часу. Жорстке днище виготовлене з вологостійкої бакелітової фанери завтовшки 12 мм, елементи жорсткого днища з'єднуються між собою монтажними планками та двома алюмінієвими стрингерами.
Надувний човен ARGO AM 290К є найменшим і відповідно найлегшим у модельному ряду килевих човнів тм ARGO. Човен має компактні розміри, пакується з жорстким днищем в окремі транспортувальні сумки, виготовлені зі спеціальної водонепроникної тканини. Легко поміщається в багажнику автомобіля. Надувний моторний човен ARGO AM 290К підлягає реєстрації в Реєстрації судноходства України. Гарантия на изделие – 36 месяцев (3 года).
Додаткові параметри:
Цю модель можна доукомплектувати: переднім зсувним сидінням, наметом, тентом транспортувальним, тентом від сонця, м'якими сидіннями, надувним кріслом, сумкою під сидіння, страхувальними жилетами, рундуком.
Є можливість виготовлення човнів різних кольорів, а також із матеріалу підвищеної щільності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторно-кільової |
| Довжина | 290 см |
| Ширина | 135 см |
| Діаметр балона | 36 см |
| Вантажопідйомність | 340 кг |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 4 |
| Кіль | Надувний |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 44 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 10 к. с. |
- Ціна: 12 379 ₴




