ARGO AM-360K new

- Немає в наявності
- Код: 000167
18 018 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
АМ 360К — кілевий п'ятимісний моторний надувний човен, виготовлений зі спеціального надміцного повітропроникного човнового ПВХ, що забезпечує стійкість до впливу ультрафіолету та механічних навантажень, а також витримувальний контакт із бензином та іншими хімічно активними речовинами. Щільність тканини балони/дніщо становить 1100/1100 г/м2. Надувний каловий човен ARGO АМ 360К розрахований на п'ятьох пасажирів. Будова носової частини човна дає їй перевагу перед гостроносими човнами у збільшеному внутрішньому просторі човна-кокету. Рекомендована допустима потужність двигуна до цієї моделі становить 25 л.с.
ARGO АМ 360К — це міцна, маневрена, надійна, проста в експлуатації модель. Діаметр борту становить 42 см, вантажність 600 кг, Наявність гермовідсеків: 3+1 з окремими клапанами наповнення повітрям для безпеки на воді у разі пошкодження одного з відсіків. Надувний кіль забезпечує U-подібну будову днища, обладнаний окремим повітряним клапаном, доступ до якого забезпечує спеціальний отвір у жорсткому суцільному настилі (жорстким днищем).
ARGO АМ 360К, у базовій комплектації обладнана якорним рим-роликом, а також металевим неіржавким кільцем, встановленим на носовому болоні з боку кокпіту, призначеним фіксувати якорний канат і особисті речі. Загальна вага комплекту становить: 36 кг човен з усім обладнанням (весла, сидіння, ремкомплект, пакувальна сумка, насос) + 27 кг твердий днище. Упаковкові розміри см: човен 150х50х45, жорсткий днище 100х80х10. Встановлений із зовнішнього боку, вздовж усього борту привальний брус (ширинний 7 см) дає змогу не побоюватися пошкодження у разі необережного швартування, транспортування, і крім того, виконує функцію бризковідбійника. Завдяки ретельно продуманим конструкційним якостям процес складання/розбирання, не є складним. Порядок складання жорсткого дна докладно описаний в інструкції з експлуатації судна та не займе багато часу. Жорстке днище виготовлене з вологостійкої бакелітової фанери завтовшки 12 мм, елементи жорсткого днища з'єднуються між собою монтажними планками та двома алюмінієвими стрингерами.
Надувний човен ARGO AM 360К — це вибір для справжніх професіоналів і захоплених шанувальників водного туризму. Ця модель комфортна, вантажна, містка, підходить для риболовлі та відпочинку на водоймах будь-якого типу. Човен і жорстке днище упаковуються в окремі транспортувальні сумки, виготовлені зі спеціальної водонепроникної тканини. Комплект легко поміщається в багажнику автомобіля. Надувний моторний човен ARGO AМ 360К підлягає реєстрації в Реєструванні судноходства України. Гарантия на изделие – 36 месяцев (3 года).
Додаткові параметри:
Цю модель можна доукомплектувати: переднім зсувним сидінням, наметом, рундуком, тентом транспортувальним, тентом від сонця, м'якими сидіннями, надувним кріслом, сумкою під сидіння, страхувальними жилетами;
Є можливість виготовлення човнів різних кольорів, а також із матеріалу підвищеної щільності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторно-кільової |
| Довжина | 360 см |
| Ширина | 160 см |
| Діаметр балона | 42 см |
| Вантажопідйомність | 600 кг |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 4 |
| Кіль | Надувний |
| Пасажиромісткість | 5 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 5 шт. |
| Загальна вага | 63 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 150 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 45 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 25 к. с. |
- Ціна: 18 018 ₴




