ARGO AM-420K new

- Немає в наявності
- Код: 000168
18 638 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
АМ 420К — найбільший у модельному ряду ARGO біловий шестимісний моторний надувний човен, виготовлений зі спеціального надміцного повітротримувального човнового ПВХ, що забезпечує стійкість до впливу ультрафіолету та механічних навантажень, а також , що витримує контакт із бензином та іншими хімічно активними речовинами. Щільність тканини балони/дніщо становить 1100/1100 г/м2. Надувний каловий човен ARGO АМ 420К розрахований на шість пасажирів. Будова носової частини човна дає їй перевагу перед гостроносими човнами у збільшеному внутрішньому просторі човна-кокету. Рекомендована допустима потужність двигуна до цієї моделі становить 30 л. с.
ARGO АМ 420К — це міцна, маневрена, надійна, проста в експлуатації модель. Діаметр борту становить 45 см, вантажність 680 кг, Наявність гермовідсеків: 5+1 з окремими клапанами наповнення повітрям для безпеки на воді у разі пошкодження одного з відсіків. Надувний кіль забезпечує U-подібну будову днища, обладнаний окремим повітряним клапаном, доступ до якого забезпечує спеціальний отвір у жорсткому суцільному настилі (жорстким днищем).
ARGO АМ 420К, у базовій комплектації обладнана якорним рим-роликом, а також металевим неіржавким кільцем, встановленим на носовому балоні з боку кокпіта, призначеним фіксувати якірний канат і особисті речі. Загальна вага комплекту становить: 45 кг човен з усім обладнанням (весла, сидіння, ремкомплект, пакувальна сумка, насос) + 30 кг твердий днище. Паковальні розміри см: човен 160х50х45, жорсткий днище 110х90х10. Встановлений із зовнішнього боку, вздовж усього борту привальний брус (шириною 7 см) дає змогу не побоюватися пошкодження у разі необережного швартування, транспортування, і крім того виконує функцію бризковідбійника. У цій моделі обидва сидіння — зсувні. Завдяки ретельно продуманим конструкційним якостям процес складання/розбирання, не є складним. Порядок складання жорсткого дна докладно описаний в інструкції з експлуатації судна та не займе багато часу. Жорстке днище виготовлене з вологостійкої бакелітової фанери завтовшки 12 мм, елементи жорсткого днища з'єднуються між собою монтажними планками та двома алюмінієвими стрингерами.
Надувний човен ARGO AM 420К — це вибір для справжніх професіоналів і захоплених шанувальників водного туризму. Ця модель комфортна, вантажна, містка, підходить для риболовлі, професійної діяльності рятувальних і ремонтних служб, а також відпочинку на водоймах будь-якого типу. Човен і жорстке днище упаковуються в окремі транспортувальні сумки, виготовлені зі спеціальної водонепроникної тканини. Комплект легко поміщається в багажнику автомобіля. Надувний моторний човен ARGO AМ 420К підлягає реєстрації в Реєстрації судноходства України. Гарантия на изделие – 36 месяцев (3 года).
Додаткові параметри:
Цю модель можна доукомплектувати: переднім зсувним сидінням, наметом, рундуком, тентом транспортувальним, тентом від сонця, м'якими сидіннями, надувним кріслом, сумкою під сидіння, страхувальними жилетами;
Є можливість виготовлення човнів різних кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторно-кільової |
| Довжина | 420 см |
| Ширина | 180 см |
| Діаметр балона | 45 см |
| Вантажопідйомність | 680 кг |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 6 |
| Кіль | Надувний |
| Пасажиромісткість | 6 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 6 шт. |
| Загальна вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 160 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 45 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 30 к. с. |
- Ціна: 18 638 ₴




