Чохол для коропових вудлищ із котушками VA R-47 136 см.

- Немає в наявності
- Код: 000182
830 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Чехол VA R-47 складається з трьох секцій, у які можна помістити три коропові вудлища з котушками.
Зручні фронтальна кишеня на липучці для дріб'язку. Розмір кишені 53*17 см.
Основна довжина виробу більше заявленого розміру, що дасть змогу легко розмістити нестандартні вудки.
У чохлах VA використовується якісна фурнітура: блискавки, що фіксують стрічки, посилені ручки, все це гарантує багаторічне використання чохла.
Чохол зроблений зі зносостійкого, водонепроникного матеріалу Оксфорд катен 600. Прошитий міцною ниткою, що надає міцності виробу на довгі роки експлуатації.
Чохол має дві іна плечі, яка регулюється. Його можна носити як рюкзак. Також на лямках є м'які накладки для зручного перенесення вудлищ.
матеріали: непромокальний поліестер 600D, підкладка поліестер 75D
Розміри VA R-47: 136 х 29 х 29 см.
Виробник: Україн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Кількість відділень | 3 |
| Місткість | 3 |
| Колір | Хакі |
| Тип корпусу | М'який |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Ручка-лямка у верхній частині, Кишеня для зберігання стійок, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний, 2 наплічних ременя, Відчиняється з двох сторін |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 136 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 29 см |
- Ціна: 830 ₴

