Стіл монтажний Короповий 40х30см.

- Готово до відправки
- Код: 000267
750 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короповий монтажний столик
Короповий монтажний столик виготовлений із пластмаси. Зручний в експлуатації та транспортуванні. Змінювана висота ніжок забезпечить стійкість на нерівній поверхні. Ніжки складані.
Розмір 40х30 см.
Висота бортика 2 см
Висота от 18см до 25см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Форма столу | Квадратний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 25 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 750 ₴





