Чохол для коропових вудлищ Magellan XY-006 3 секції (м'який)

- Немає в наявності
- Код: 000279
540 ₴
+380 (50) 970-01-14
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений для перенесення вудлищ і спінінгів великого розміру. Оформлений із виступом під котушки, тому можна переносити вудлища, не знімаючи з них котушки. Чохол із 3 відділами, що дає змогу помістити велику кількість вудлищ. З обох боків чохол обладнаний кишенями для дрібних речей. Ручки прошиті через весь чохол. Також чохол обладнаний двома шлейками, що дасть змогу його переносити як рюкзак.
Довжина 1.5 м.
Матеріал поліестер 600D.
Колір хакі.
Кількість секцій 3 шт.
Додаткові кишені 4 шт.
Довжина 1.5 м.
Матеріал поліестер 600D.
Колір хакі.
Кількість секцій 3 шт.
Додаткові кишені 4 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magellan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Кількість відділень | 3 |
| Місткість | 3 |
| Колір | Зелений |
| Тип корпусу | М'який |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Водонепроникний, 2 наплічних ременя, Відчиняється з двох сторін |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 25 см |
- Ціна: 540 ₴





