Парасолька-намет з вікнами Energofish EnergoTeam Umbrella PVC 250 cm з регулюванням нахилу

- Немає в наявності
- Код: 000297
1 800 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Складані парасолі Energofish для риболовлі, туризму та відпочинку на природі. Водонепроникна тканина PVC-Nylon має щільність 3000 од. і захищає від тривалих дощів. Спеціальне UV-покриття захищає від палючого сонця й не дає змогу обгоріти. Посилений каркас витримує помірний вітер, а регулювання нахилу дає змогу створити комфортні умови. Має відстібний тент із можливістю кріплення до землі.
У комплекті знімний тент із вікнами на замку-змійці, набір кілочків для тенту, чохол для парасольки, чохол для тенту.
Особливості:
— водонепроникна тканина PVC-Nylon
— діаметр парасольки загнутими спицями 250 см (фактичний діаметр менший)
— захищає від дощу та сонячних променів
— довговічна конструкція
— металевий кілочок
— знімний тент із вікнами на замку-змійці
— замок захищений від дощу
— кілочки для тенту
— гнучкі дуги з полімеру
— надійні вузли кріплення
— регульований кут нахилу в різні положення
— зручно вставляється в землю
— чохол для транспортування з PVC-матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Форма | Півсфера |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3 кг |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
- Ціна: 1 800 ₴






