Сумка для котушок, чохол на 4 котушки жорсткий, Fisher К-013

- Немає в наявності
- Код: 000299
675 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Чохол жорсткий Fisher під 4 котушки от 10000 до 16 000 (шпуля) 39*39*14
Жорсткий чохол для 4 коропових котушок від компанії Fisher — максимально захистить ваші котушки під час зберігання та транспортування
Тканина стійка до пошкоджень Оксфорд Д - 600 з ПВХ
У стінках вставлений пластиковий каркас + ущільнювач — 8 мм
Чохол складається з чотирьох центральних відділів для зберігання котушок розміром шпулі від 10000 — 16000
Перегородки знімні на липучках
Також на кришці кишеня на блискавці для дрібниць і аксесуарів
Чохол дає змогу зберегти котушки від вологи, пилу та пошкоджень
Для зручності експлуатації закривається подвійна змійка
Розмір: 39*39 см, висота борту 17 см
Купуючи в нас жорсткий чохол для 4-карпових котушок, ви можете бути впевнені, що це оригінальний товар від виробника
Купуйте та переконайтеся в цьому
Виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол для котушок |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 14 см |
- Ціна: 675 ₴




