Гумовий човен Лисичанка Язь 2 (БЦК)

- Немає в наявності
- Код: 000366
2 350 ₴
- +380 (96) 765-15-88
- +380 (50) 970-01-15
Це справжня класика серед надувних човнів. Гумові човни вже давно слугують найкращими помічниками рибалкам і мисливцям. Перевірені часом і декількома поколіннями користувачів. Звичайно, в гумок було багато вад, але все ж це були надійні на той час човни. Надувний гумовий човен Язь для тих, хто любить заощаджувати, чи немає можливості купити дорогий човен ПВХ. Також гумові човни цінуються своєю компактністю й малою вагою. Одягли на плечі рюкзак із човником і на риболовлю!
Розміри: Довжина: 240 см, Ширина: 110 см, Висота борту: 33 см. Вантажність — 200 кг. Вага човна — 12 кг
Накачується човен через 2 клапани, які розділяють носову та кормову частину гумового човна. Дно біля човна ненакачуване натяжне.
Матеріал балонів човна — гума БЦК (застосується в оборони промисловості). В основі матеріалу лежить синтетичний корд дрібного плетіння, поверх якого з обох боків шари якісної гуми з додаванням натурального каучуку.
Матеріал днища човна - щільніший матеріал БЦК балонів, марка тканини 202К (з такої тканини виготовляли 30 років назет гумові човни). Однією з головних особливостей матеріалу 202 К , порівнюючи з надувними човнами з ПВХ матеріалу — це здатність не втрачати свої властивості за низьких температур, навіть за невеликих морозів прогумована тканина не втрачає свою еластичність і не «дубеніє»
- Довжина: 240 см
- Ширина: 110 см
- Діаметр балона: 33 см
- Вантажопідіймальність: номінал 200 кг | максимальна до 360 кг.
- Підйом носа, корми: 45 см.
- Гермо відсіки: 2 незалежні
- Кількість місць: 2
- Вага: 12 кг
- Габарити човна в мішку: 58 х 40 х 15 см
-
У комплекті:
- насос ножний "жабка"
- лопатки веселих — 2 штуки
- клапана — 2 штуки
- мішок для перенесення з лямками
- ремкомплект (1 запасний клапан плюс латки)
- СИДЕННЯ та ЧЕРЕНКИ ДО ВЕСЛАМ у комплект НЕ ВИДУТЬ.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 110 см |
| Діаметр балона | 33 см |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Матеріал | Прогумована тканина |
| Тип дна | Без настилу |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 12 кг |
| Особливості | Насос, Кочети |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
- Ціна: 2 350 ₴


